Інститут економіки та менеджменту
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми "Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу"

Додано: 27.10.2018
Сьогодні завершила роботу акредитацій на експертна комісія Міністерства освіти і науки, яка здійснювала експертизу освітньо-професійної програми «Фінансовий менеджмент у сфері бізнесу» другого (магістерського рівня) вищої освіти зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа і страхування».

Нагадуємо, що до складу комісії входять:

▪ Лютий Ігор Олексійович, завідувач кафедри фінансів Київського національного університету ім.Т.Шевченка, доктор економічних наук, професор, голова комісії;

▪ Кривицька Ольга Романівна, доцент кафедри фінансів, обліку і аудиту Національного університету «Острозька академія, кандидат економічних наук, доцент.

За результатами перевірки комісією підписано позитивний висновок. Керівництво університету ознайомлено з результатами проведеної перевірки.

Адреса інституту
76019, Україна,