Інститут економіки та менеджменту
Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

- Кафедра теорії економіки та управління

Кафедра теорії економіки та управління

Загальна інформація

Кафедра теорії економіки та управління утворена 1 грудня 2012 року шляхом об'єднання кафедр економічної теорії та управління галузевим і регіональним економічним розвитком. Виконувачем обов'язків завідувача кафедри був призначений к.е.н., доцент Кісь С.Я. З 2013 року кафедру очолив д.е.н., професор Дзьоба О. Г.

Кафедра «Управління регіональним економічним розвитком» заснована у 2003 році з метою задоволення потреб області у підготовці фахівців-управлінців для всіх напрямків ділової активності і виконання наукових досліджень за напрямком «Дослідження процесів управління соціально-економічним розвитком регіону в умовах економічного та адміністративного реформування», у 2010 році кафедра реорганізована в кафедру «Управління галузевим і регіональним економічним розвитком».

Кафедра проводила підготовку студентів за заочною формою навчання та перепідготовку слухачів зі спеціальності «Менеджмент організацій». Науково-педагогічні працівники кафедри, аспіранти, магістри і студенти, виконували і продовжують виконувати в межах новоутвореної кафедри спільні дослідження, результати яких використовуються у дисертаційних і дипломних роботах, наукових статтях, доповідях на наукових конференціях викладачів, студентських наукових конференціях.

Кафедра "Економічної теорії" була заснована на початку 90-х років і до 2001 року перебувала в структурі факультету економіки та менеджменту. У 2001 кафедра "Економічної теорії" увійшла до складу новоствореного факультету управління галузевим і регіональним економічним розвитком.

На сьогоднішній день кафедра теорії економіки та управління функціонує в складі Інституту економіки та менеджменту (2012-2018 рр. Інститут економіки та управління в нафтогазовому комплексі. Кафедру очолює к.е.н., доцент Сімків Лілія Євгенівна.

З початку свого створення і до теперішнього часу кафедра обслуговує  всі спеціальності в університеті, забезпечуючи викладання економічних дисциплін.  Наукові інтереси членів кафедри представленні дослідженнями у сфері регіональної, національної та світової економіки. Серед них: проблеми формування міжбюджетних відносин в Україні, дослідження джерел фінансування програм стратегічного розвитку місцевих громад, розвиток та ефективність функціонування аграрного ринку, проблеми фінансування заходів санаційного характеру на підприємстві, ефективного використання інтелектуального ресурсу галузі, використання нетрадиційних форм фінансування міжнародної торгівлі в українських банках, соціальної корпоративної відповідальності бізнесу, розвитку підприємництва в регіоні та інші.

Адреса інституту
76019, Україна,
м. Івано-Франківськ, вул. Шопена, 7
Телефони
(0342) 72-71-02
(03422) 4-50-98

Зроблено в Devtrix

Сайт розроблено компанією Девтрікс

Created by Devtrix